| CHILLIN' MODE |

24.9.15


 Dzisiaj powiem Wam to co każdy chciałby usłyszeć! Zasługujesz na godzinę lenistwa, no może nie godzinę, może dwie, trzy

Moi drodzy, są w życiu takie momenty kiedy nic się nie chce. Na Twojej liście "TO DO" jest milion punktów, a Ty nie masz nawet ochoty wstać z łóżka. Do tego pogoda za oknem mówi do Ciebie: "Nie wstawaj, nie wstawaj, nie wstawaj...". Tak to właśnie ten dzień!

Co z reguły robię w wolny lub zwyczajnie leniwy dzień? Leżę w łóżku tak jak na zaprezentowanej fotografii, oglądam filmy, czytam książki, słucham muzyki, gram w Simsy (tak dawno nie grałam, tak bardzo tęsknię za tymi chwilami z dzieciństwa kiedy to tworzyłam, najbardziej poryte wersje simów) lub w GTA (serio). Piję dużo herbat, kaw, kakaów (?) - cokolwiek to jest. I jak mogłabym pominąć kwestię jedzenia? Wczoraj moje łóżko nie wyglądało tak pięknie jak na załączonym poniżej obrazku, było zawalone opakowaniami po lodach, rogalikach, batonikach, czekoladach i innych takich.. A i najważniejsze, jeśli ktoś nie widział jeszcze dwóch pięknych, cudownych i epickich części 'Niezgodnej', ma je natychmiast zobaczyć!

Kwestia ubioru to jedna z ważniejszych aspektów takich oto dni. Co ja mam tutaj więcej pisać? Ubierz się wygodnie, ciepły dresik, bluza, moherowe skarpety i wszystko gra!
Jeśli ktoś nie do końca ogarnia kwestię moherowych skarpet - mogę Was zapewnić, że każdy normalny tancerz powie wam, że są najcieplejsze, najlepsze, najwygodniejsze, najlepiej wyglądające i najbardziej miękkie i w ogóle kochamy je. Dlatego jeśli chcesz poczuć się chociaż troszkę jak tancerz, ubierz moherowe skarpety, polecam serdecznie.


 | photos by Marta Brodawka | 

You Might Also Like

2 COMMENTS