| ONE HUNDRED & TEN |

26.9.15


Sto dziesiąty post miał być wyjątkowy, więc jest tak jak obiecałam.
Dzisiaj mam dla was mini podsumowanko kariery mojego blogaska. To zabrzmiało jakbym uczyła się tworzyć zdania w 3 klasie szkoły podstawowej.. A teraz na serio, dzisiaj będzie troszkę paplaniny, dziękowania i wspominania pewnych dziwnych momentów związanych z lookbookiem :)

1 | Kiedy i jak zaczęło się twoje blogowanie? Pamiętam ten moment do dnia dzisiejszego. Byłam wtedy w piątej klasie podstawówki i gdzieś tam już coś kombinowałam w blogosferze. Ale taki moment przełomowy wydarzył się na lekcji informatyki kiedy mieliśmy stworzyć własne blogi. Zgapiłam, że tak powiem pomysł na temat bloga od mojej dobrej znajomej, którą serdecznie pozdrawiam i takim oto sposobem, po wejściu do domu, powiedziałam mamie: "Zaczynam pisać bloga, podoba mi się nazwa lookbook, ale chcę żeby było to połączone ze mną. Może lookbook of my life?". Na co mama była mega podekscytowana i od wtedy zawsze mi kibicowała i pomagała wymyślać posty i nowe zestawy.

2 | Najśmieszniejszy moment związany z blogowaniem? 
Zdecydowanie moje początki z czasów podstawówki, tutaj nawet nie trzeba większego tłumaczenia. Kiedy ostatnio znalazłyśmy z kuzynką nasze stare blogi, matko... Ja nawet nie umiem opisać mojego zażenowania na twarzy. Teraz obie prowadzimy blogi na poważnie, ale wtedy hahaha, to było po prostu śmieszne.

3 | Dlaczego piszesz? 
Moja artystyczna i wszechstronna dusza musi gdzieś mieć miejsce do wyrzucenia tego co w niej śpiewa i gra. Kocham tworzyć, dzielić się tym z ludźmi, każdy mój post aktualnie traktuję jak małe dzieło sztuki, nie lubię kiedy coś jest niedociągnięte. Dlatego po prostu kocham to robić. Jestem typową artystyczną duszą i to jest coś co daje mi radość i spełnienie. Cały czas szukam nowych rozwiązań, jak lepiej przekazać to co czuję, pomaga mi w tym moja wielka wrażliwość, tak więc zmierzamy w dobrym kierunku :)

4 | Czy masz zamiar poszerzyć tematykę swojego bloga? 
Aktualnie staram się to robić, gdyż jestem tego samego zdania co Jason Hunt - "Blog o jednej tematyce zwyczajnie nie przetrwa". Wszystko to co gdzieś tam przeżywam, to co mnie inspiruje, to co lubię, staram się wam przedstawiać. Więc tak, mam zamiar coraz bardziej poszerzać tematykę bloga.

5 | Co poleciłabyś bardzo początkującym blogerom? 
Może nie jestem jeszcze (podkreślam) światową blogerką, którą czyta cały glob, ale to co mogę powiedzieć tym co zaczynają - Determinacja i regularność postów, to jest mega ważne, bo ludzie nie będą czytać czegoś gdzie dodaje się posty raz na miesiąc, zwyczajnie :)

6 | Komu chciałabyś podziękować? 
Zdecydowanie Wam, moim czytelnikom, którzy jesteście ze mną od samego początku. Czasami wpadają tu zupełnie nowe osoby i to mnie bardzo cieszy. Jest was coraz więcej, ostatnio dobiliśmy do 80 tys. wyświetleń! Z każdym dniem to wszystko nabiera szybszego tempa i kolejny cel 100 tys. czuję, że szybko się wypełni. I oczywiście chciałabym podziękować tym, którzy mają odwagę powiedzieć mi co jest nie tak, co poprawić, zmienić i dopracować. Dzięki nim staję się coraz lepsza w tej całej sztuce pisania, wielkie dzięki i ukłon w Waszą stronę :*


 | photos by Marta Brodawka |

You Might Also Like

2 COMMENTS

  1. Eh, blogi z czasów podstawówki to było coś. Takie tematy, takie emocje, taka szata graficzna! To nigdy nie powinno powstać i ujrzeć światła dziennego... No i 100 lat i milinów następnych postów <3

    OdpowiedzUsuń
  2. też pamiętam mojego bloga z podstawówki haha :D dobrze, że usunięty :)
    piękne zdjęcia <3

    [ Blog ¦ Instagram ]

    OdpowiedzUsuń