ABOUT


Przygoda z blogiem zaczęła się jakieś 6 lat temu. Na początku to wszystko miało wymiar bardzo dziecięcy. Pamiętam jeszcze jak pisałam bloga o Beyonce i muszę przyznać, że całkiem dobrze mi to szło. Z czasem przerzuciłam się na bloga "modowego", jeśli można to w ogóle tak nazwać. Kilka lat temu zaczęłam coraz bardziej iść w tym kierunku, aż w końcu to wszystko przeistoczyło się w blog life stylowy. Uwielbiam pisać i dzielić się z ludźmi tym co myślę, czuję i kocham! Jest to jedna z wielu moich pasji. 

Przez ok. 12 lat byłam tancerką w Studiu tańca VIVERO, od niedawna zajęłam się muzyką. Moja rodzina jest bardzo kreatywna, większość zarabia na siebie swoim talentem i pasją. Moja mama jest krawcową, dlatego też lubię czasem "stworzyć coś z niczego". Uwielbiam również podróżować, wszelkie wyjazdy, chociażby te nakierowane na Polskę są dla mnie cudownymi przeżyciami, a później wspomnieniami. 

Jednak to co kocham całą sobą, bezwarunkowo i niewyobrażalnie, to JEZUS. Jestem 100% chrześcijanką i nie wyobrażam sobie innego życia. On jest tym dla którego i dlaczego żyję. 
Chcę dzielić się z ludźmi Jego miłością i uświadamiać ich, że mimo walącego się życia jest ktoś kto wyciąga do nich dłoń i mówi: "Ja jestem tutaj po to, żeby Cię uzdrowić i uwolnić od tego z czym się zmagasz, ale czekam tylko na Twoje "TAK". Kocham Cię na tyle mocno, że dałem Ci możliwość wyboru."


Lookbook of my life powstał co prawda 4 lata temu, prowadzony z kilkoma dłuższymi przerwami, jednak z czasem ponownie przyciągający autorkę za laptopa. Znajdziecie tutaj namiastkę tego kim jestem, co kocham, a czego nie lubię. To miejsce w którym natkniecie się na kilka zdjęć z nowymi stylizacjami czy video z coverem znanej piosenki.
Usiądź, odpręż się, zaparz kubek dobrej herbaty i czytaj... A jeśli chcesz, zostań na dłużej.

- Niki Kampe xxx