| LA OFFICIEL |

15.8.15

Kobieta z klasą. Czerwona szminka, paznokcie pomalowane na równie głęboki kolor, czarny, dopasowany kombinezon, starannie wykończona fryzura i makijaż. Jak mogłabym zapomnieć o klasycznych szpilkach, które tutaj zamieniły się w sandały. Ale tak szczerze, ile można tak wytrzymać?

Nie długo...

Lubię ubierać się elegancko i "z klasą", ale tylko kilka razy do roku na jakieś poważniejsze okazje. Pamiętam jak jeszcze niedawno musiałam przebyć niezwykle wykańczającą i krzywdzącą dla moich stóp podróż w szpilkach z mojego domu do liceum. Trwało to jakieś 40 minut (normalnie idę około 15). Po wejściu po schodach na trzecie piętro, uradowana, że to już koniec i nie muszę iść dalej, moje nogi były jak z waty, a ja wyglądałam jakbym przebiegła maraton. Dlatego właśnie nie lubię szpilek. Kłaniam się paniom, które chodzą w nich na co dzień. 

Z tego otóż jasnego i klarownego powodu nie ubrałam tych rozkosznych butów do tego zestawu. Mimo, że pasowały, wyglądały lepiej i bardziej "z klasą". Co zrobiłam? Wybrałam najtrwalsze sandały pod słońcem. Mam je jakieś 4 lata i jest to dla mnie największy obuwniczy sukces w życiu. Moje buty wytrzymują maksymalnie, jakiś rok? Mam po prostu dziwne stopy.


Przechodząc do tej bardziej treściwej części zestawu, wybrałam czarny, wbrew pozorom cienki, dopasowany kombinezon. Idealnie sprawdza się na chłodniejsze dni, długo takiego szukałam, chciałam go w końcu uszyć, ale H&M uprzedził mnie z ostatnią sztuką w przecenie. Jak ja kocham okazje.. I plus dla niego bo optycznie wyciąga moje nogi do nieba, mam wrażenie, że na tych zdjęciach mają jakieś 2 metry.

| kombinezon/overalls - H&M | sandały/sandals - Deichamann | szminka/lipstick - essence/04 | pasek/belt - kik |


| photos by Marta Brodawka |

You Might Also Like

4 COMMENTS

 1. Hey! Such a beautiful outfit. You look very pretty! X

  OdpowiedzUsuń
 2. You look very glamorous!


  I write Mademoiselle Meets Maquillage and Macaroons and I would love for you to give it a read. Maybe we can follow each other on Bloglovin?
  www.mademoisellemeetsmaquillageandmacaroons.com

  Deepti xx

  OdpowiedzUsuń
 3. You look super chic ! Love how you put the belt !

  Sara,
  www.thecrimeofashion.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Want to follow each other via GFC, G+ and / or Facebook?!

  xoxo
  http://cocomademedothis.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń