| HOW TO FALL IN LOVE WITH A SCHOOL YEAR? |

30.8.15


Jak zakochać się w roku szkolnym? Jest jeden prosty sposób..
Okej, zanim Ci wytłumaczę musisz włączyć to: klik! Chyba każdy z nas lubi siedzieć pod kocem z dobrą książką w wygodnym ubranku, popijając ciepłą herbatkę i przy okazji słuchając nastrojowej muzyki, kiedy to za oknem pada deszcz, a słońce powoli zachodzi za horyzont. Czy to nie jest piękne? Ale jak to się ma do zakochania się w roku szkolnym? 

Ano tak, że rok szkolny zaczyna się jeszcze latem, ale bardziej już jesienią niż latem. Dla mnie osobiście jesień jest jedną z najpiękniejszych pór roku po lecie. Uwielbiam ten klimacik, kiedy spadają liście, mogę siedzieć w parku godzinami, słuchając cudnej muzyki przeznaczonej tylko na jesienną porę (polecam spotify w tej kwestii). Tak samo jak w lato nie za bardzo muszę się przejmować co ubieram, ważne, że jest cieplusio i wygodnie. Na dworze robi się ciemno około 18:00, a potem już coraz wcześniej, wszystko jest takie obowiązkowe, szkoła, treningi, lekcje pianina i wokalu - baaardzo to lubię po dwóch miesiącach leżenia plackiem. I to co najfajniejsze to te wszystkie ciepłe sweterki, ciężkie buty, wielkie płaszcze, kurtki i szaliki.

Szkoła wcale nie musi być taka nudna i smutna. Ja zdecydowanie mogę powiedzieć o mojej szkole, że jestem mega zadowolona z mojego wyboru. Mam czadowych nauczycieli, świetną, zgraną klasę i dobry, szkolny klimat. Tak więc jutrzejsze zakupy na nowy rok szkolny są dla mnie wstępem do pięknego jesiennego sezonu.

| Nie martwcie się, zdacie, będzie dobrze |

You Might Also Like

3 COMMENTS

 1. Zdjęcia mnie zauroczyły ❤️

  _______________________
  Fashion,makeup i
  blog.justynapolska.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesień taka piękna. I cieplutkie sweterki. I kocyki. I smakowe herbaty. I cynamonowe świeczki. I odliczanie do świąt. Jesień jest super!

  OdpowiedzUsuń
 3. In love :)))

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń