| DELICATE |

29.7.15


Uwielbiam Martę! Ona tak idealnie potrafi uchwycić moment, geniusz sam w sobie! Dzisiaj zrobiłyśmy szalony i bardzo zorganizowany wypad pod tytułem: "Masz 2 godziny na 4 sety".To było całkiem ciekawe i myślę, że wyszło bardzo bardzo fajnie...
 Od dość dawna zabierałam się do bardzo delikatnej sesji, jeszcze tylko wianka mi tutaj brakuje. Ale spokojnie, za jakiś czas pojawi się równie delikatny post, gdyż mamy coś podobnego z Martą w planach. 

O dziwo na tych zdjęciach nie jestem biała jak trup. Myślałam, że połączenie Nikola + biały kolor będzie równało się ostrej tragedii. Ale ku mojemu zdziwieniu, jest dobrze, nawet mogę powiedzieć,że jestem lekko opalona i jest okej. Tak poza tym to pokochałam tą koszulkę tak samo jak kupowanie w second handach (tak, teraz doszło do mnie, że tylko na blogu bardzo piękne nazywam lumpy). Niecały tydzień temu stwierdziłam, że moje 30 zł w portfelu w zupełności wystarczy na zakupowy szał.. Tak więc wybrałam się do niezmiernie odległego od mojego miejsca zamieszkania lumpeksu i w rezultacie zgarnęłam dwa worki ubrań głównie z GinyTricot właśnie za niecałe 30 zł. 
Jak to dobrze, że ktoś stworzył lumpeksy. Mogłabym tam siedzieć godzinami i szukać za dużych koszul, które mogę ubrać jako sukienkę. Serio, wpuszczając mnie do lumpeksu robisz to na własną odpowiedzialność. 


Szczerze nie rozumiem ludzi, których, albo to brzydzi, albo nie robią tego bo to wieś czy bieda. Żadna wieś czy bieda! Niestety takie są realia przeciętnej polskiej rodziny, że no nie stać ludzi na markowe ubrania, trzeba sobie w życiu radzić kurcze. Uważam, że właśnie przez moje dzikie kilku godzinne wyprawy do second handów (szczególnie w lato) są powodem dla którego ubieram się bardziej oryginalnie niż reszta społeczeństwa.. Pamiętam ten moment, kilka miesięcy temu, gdy ubrałam białe spodnie i białe wysokie trampki, ogólnie byłam cała biała i miałam tylko ciemną niebieską katanę. Wzrok osób starszych był zabijający, a jednocześnie tak bardzo mnie bawił. Fajnie jest mieć dystans do tego co się ubiera, skąd się to ma i przede wszystkim posiadać umiejętność zabawy tym wszystkim, ogólnie polecam ja, Kampe Nikola :) 


| Blosue - SH/GinaTricot | 


 | photos by Marta Brodawka |

You Might Also Like

9 COMMENTS

 1. Właśnie, dystans do siebie i poczucie humoru to jedne z najważniejszych rzeczy, o których społeczeństwo zdaje się zapominać :)

  http://donttalk-act.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nice
  http://melodyjacob1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. That blouse it's so pretty.
  Xoxo

  www.atwednesdaysiwearpink.blogspot.pt

  OdpowiedzUsuń
 4. ładnie;)

  _________________
  fashionblogger
  www.justynapolska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo ładne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lovely photos !

  Sara,
  http://thecrimeofashion.blogspot.fr

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz przepiękne włosy :)
  Zapraszam na nowy post, pełen zdjęć ♥ Pozdrawiam
  bitherphobia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo ładne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń